O NAS

 


 

 

Myśląc o naszej marce, myślimy o nas.

O tym kim jesteśmy na co dzień, kim chciałybyśmy być, 

kogo podziwiamy i co nas napędza do działania. 

 


 

Trzy kropki, które znajdują się na metce to trzy ogniwa współtworzące markę - trzy kobiety o zupełnie różnym temperamencie i sposobie życia. Zrządzeniem losu nasze życiowe drogi się skrzyżowały, a nam pozostaje wykorzystać tę szansę najlepiej jak to możliwe. Wyciskając każdy dzień jak cytrynę.

 

W pierwszej chwili połączyła nas proza życia w osobach naszych dzieci, które wspólnie przeżywają przedszkolną przygodę. I tak od słowa do słowa, dzieląc się między sobą opiniami, marzeniami i lękami narodził się w naszych głowach pomysł na wspólny projekt.

 
Dla kobiet od kobiet...

 
Doskonale wiemy jak trudno jest nam, kobietom, połączyć wiele różnych funkcji, które mamy każdego dnia. Przy tym pragniemy pozostać kobiece, seksowne, zadbane, aktywne i piękne. Trudno to wszystko osiągnąć, a jeszcze trudniej zachować zdrowy balans. Zwłaszcza, gdy poprzeczka jest tak wysoko postawiona, a my, mimo przeciwności przesuwamy ją jeszcze wyżej, stając się najlepszą wersją siebie.
Istnieje wiele modeli kobiecości. 

Istnieje także wiele różnych pragnień, które każda z nas stara się zaspokoić. 

Niezależnie od tego jakie jest Twoje pragnienie dziś czy jutro, szczerze kibicujemy, abyś go osiągnęła i poczuła płynącą z tego satysfakcję.

 

 


 

 

W Twoje ręce oddajemy naszą dottie. 

Małe akcesorium, którego zadaniem jest realnie zmienić Twoją codzienność. 

 

W natłoku codziennych obowiązków najmniejsze utrudnienia urastają często do rangi olbrzymich problemów. Rodzą frustrację, złość i zwątpienie. Zwłaszcza tak zwana złośliwość rzeczy martwych, gdy wychodząc spóźniona z domu nie możesz znaleźć kluczyków samochodowych albo gdy przed ważnym spotkaniem zawieruszyłaś ulubioną szminkę, która jest Twoim codziennym talizmanem pewności siebie. 

 

 


 

 

Dottie łączy dla nas kilka cech.  

Luksus.  Zmysłowość.    Kobiecość.   Czułość.

Ale także:  Wielozadaniowość.    Funkcjonalność.     Perfekcjonizm.

 


 

Nasza dottie ukryje to co ważne dla Ciebie. 

Małe rzeczy, które sprawiają, że Twoja głowa jest spokojniejsza, a serce radośniejsze. Kieszonka jest na tyle pojemna, że schowasz w niej pomadkę, biżuterię, kartę, kluczyki, bilet, pieniądze, tampon, air tag… Równocześnie na tyle mała i subtelna, że wciąż wykorzystasz ją do związania włosów, upięcia koka czy kucyka lub jako stylowy dodatek na nadgarstku. Mamy nadzieję, że dobrane przez nas tkaniny i staranność wykonania będą wywoływały uśmiech na Twojej twarzy. I pokochasz dottie, tak jak my…

 

 


 

Szyjemy w Warszawie.

Zgodnie z ruchem slow fashion & zero waste.

Tylko najwyższej jakości materiały od sprawdzonych dostawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl